OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Oprava Masarykovy ulice je u konce

Oprava chodníků na Masarykově ulici v Okříškách se blíží ke svému konci. Že oprava nebude jednoduchá se předpokládalo, ale ve skutečnosti byla ještě mnohem složitější než se čekalo.

Číst dál...

Nová střecha jemnického zámku září

Zámek v Jemnici je unikátní stavba nacházející se v městské památkové zóně. Město památku obnovuje samo postupnou rekonstrukcí. Záchrana střechy byla zásadní, nyní už září novotou.

Číst dál...

Třebíčská porodnice nabízí řadu možností porodu

Porodní sály a oddělení šestinedelí najdete v Třebíčské nemocnici ve 4. patře v pavilonu pro matku a dítě. Třebíčská porodnice zabezpečuje kompletní péči v gynekologicko-porodnickém oboru. Ročně se zde narodí více než 1200 dětí.

Číst dál...

O prázdninách Jemnice patří dětem

Královské město Jemnice věnuje dva prádninové měsíce vždy dětem. Pro holky a kluky si připravilo pestrý a zábavný program na Červenec i Srpen. Již tradicí jsou zábavné dílny v areálu Jemnického zámku, které jsou připraveny od 14 do 18 hodin. Vstup pro děti i dospělé je zdarma a výtvarný materiál je k dispozici na místě za poplatek 30 Kč.

Číst dál...

Jemničtí mají novou zábavu

Mladý, ale progresivní sport, který si nachází své nadšence napříč generacemi a oslovuje širokou veřejnost po celém světě si nyní můžete zahrát v Jemnici.

Číst dál...

REKLAMA